Tkalcovna RTK, spol. s ro Rokytnice nad Jizerou

6

Besplatno preuzimanje slike za besplatno korištenje.

Da li sam ti pomogao? Poklonite me za kafu.

Preuzmite sliku

Firma RTK spol. s ro je proizvođač širokog asortimana tkanina u širih 160-200 cm kao početak nití v osnově do 10.710 nití. Od 2012-a do sada možete dobiti širokopojasne mašine Silver 360 s mogućnošću izbora tkanina do šire až do 340 cm.

Mašine za izradu mašina za izradu listnih mašina na 24 listama mogu se koristiti za sve veće vazbe i vazduh.

Jsou zpracovávány všechny materiály staplové a to jak přírodní, tak sintetické. Do útkového směru je moguće zpracovat i příze multifilametní.

Největší podíl výroby činí lehké bavlnářské tkaniny (košiloviny) s nejkvalitnějších jemných bavlněných přízí od tex 7,4 v hmotnosti tkanina od 70 do 150 g / m2. Svjež oružje je napravljeno od vreća i rozličnog sortimenta visoke čvrstoće od čvrstih materijala do 420 g / m2 a to z přízí nejen bavlnářských, ale i přízí lněných, viskózových, sintetických, vlněných či směsových.

Firma RTK spol. s ro nabízí vedle prodeje tkane tkanine také prodej tkanine bělených, barvených nebo jinak upravených, stejně i prodej kusových konfekčních výrobků (napr. lůžkovin, utěrek, plen apod). Tyto činnosti jsou zajišťovány v kooperaci s externími dodavateli.

Jedná se o výrobu zakázkovou, tzn. minimalni výrobní množství tkány na konkrétní zakázku je 2000m (není vytvářena vlastní kolekce výrobků).

Ročni proizvodi dobivaju pre 2,2 milion metara, odnosno 4 miliony m2. Z još više ne 80% je izvozno na zemlju i na prokletstvo klijenta.

Rámcový výrobní sortiment:

  • Košiloviny (bez pestře tkané osnovy)
  • Technické tkanine sa PES přízí (Trevira CS)
  • Livenje (povlačenje, prozračivanje), čišćenje tkanina 100% lněných
  • Tkanine za domaćinstvo sa bračnim krevetom, sjajne svjetiljke (čarape, dame, utičnice, čarape, prostrane, plene i sl.)
  • Ružna další oděvní či nábytkové tkaniny
  • Tehničke tkanine (ploče, ploče, tkanine za štampu)
  • Zajišťování barvení a úprav na tyto tkaniny vč. mogućnosti konfekčního zpracování tkanin pro domácnost

RTK, spol. s ro v Rokytnici nad Jizerou, je společnost, koja nastaje na dlouholetou tradicionalnim tekstilnim proizvodima u Rokytnici nad Jizerou. Základy firmy je takodje moguće naći na rok 1867. Vyráběly se zdeje vvdy převážně bavlněné tkaniny a do hladne i žakarské, smrznuto i barevné, poučiti měla firma i vlastite bělidlo, također je upravljalo tkaninama do konačnih proizvoda.

Po 2 světové válce byla firma jedním ze závodů národního podniku Seba np Podstatné změny nastaly po roci 1992, kdy byla firma zprivatizována. Bila je zahvaljujući novoj etapi koja je podstakla kompaniju RTK, spol. s ro Následně vstupil minoritním podílem do firmy i zahranitelný kapitál, ktorý umělným moderním strojníkom parku, a osvobožčení nových zakazok a nařízení strojních kapacití tkalcovny.

V této době došlo také k rozsáhlé modernizaci celého objektu firmy. Trebalo je da se osigura izgradnja novih rekonstrukcijskih objekata, električnih instalacija, postavljena nova ploča za kotel. Výměny rozvodů topení, na tkalcovně jednako instalirane automatické klimatizační jednotky, zála nové je vodní hospodářství apod.

Firma raspolaže sa mašinskom zaštitom, koja obezbeđuje proizvodnju staplových tkanin ve vysoké kvalitě a to se zaměřením na jemné bavlnářské oděvní tkaniny.

Rokytnice ležaj na severu Čech u západní části pohoří Krkonoš. Její odvěkou historií prolíná tekstilní průmysl, který je v minulosti hlavním zdrój príjmům města a živy lidí. V současnosti je joj hlavně rekreačním, turističkom i sportskom centrom. V je idealno mjesto za turističku turističku zimsku turističku turističku destinaciju za bračne i zabavne sadržaje.

dijeljenje
Molimo pričekajte ...

Svi komentari

napiše komentar

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Obavezna polja su označena *